شماره مطب دکتر هاشمی قلب اصفهان

دکتر هاشمی یکی از متخصصین ماهر و زبردست در زمینه مشکلات قلبی و عروقی در شهر اصفهان است که خدمات شایسته ای را به بیماران خود ارائه می کند. این پزشک، با تجربه ای که در اختیار دارد، موفق به کسب رضایت حداکثری مراجعین خود شده و از این رو در لیست بهترین متخصصین قلب در شهر اصفهان قرار گرفته است. عزیزانی که تمایل به دریافت شماره مطب دکتر هاشمی و برقراری ارتباط با ایشان جهت گرفتن نوبت دارند، می توانند به سایت کلینیک قلب زاینده رود مراجعه کنند.

اطلاعات تماس مطب دکتر هاشمی قلب اصفهان

با ایجاد سایت ها و مراکز اینترنتی معتبر، دیگر پیدا کردن متخصصین قلب ماهر و زبردستی که در کار خود حرفه ای باشند، کار چندان سختی نیست. این مراکز، اطلاعات کامل و کافی درخصوص هریک از متخصصین مربوطه را در اختیار شما قرار داده و پروسه ثبت نوبت را برای شما بسیار آسان می کنند. برای دریافت اطلاعات تماس مطب دکتر هاشمی قلب اصفهان، می توانید در هر ساعت از شبانه روز به صورت اینترنتی اقدام کرده و به سایت کلینیک قلب زاینده رود مراجعه کنید. این سایت معتبرترین سایت در زمینه معرفی متخصصین قلب در اصفهان است.

شماره تلفن مطب دکتر هاشمی قلب اصفهان

مطب دکتر هاشمی در خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، بن بست شهریار، مجتمع پزشکی مجید طبقه همکف واقع شده است. شماره مطب دکتر هاشمی جهت برقراری تماس تلفنی به شرح زیر است.
تلفن: 03132240934

نوشتن دیدگاه