هزینه درمان واریس با لیزر

هزینه های درمانی واریس به کمک لیزر با توجه به نتیجه کار و همچنین مزایای آن نسبت به سایر روش ها مناسب است. واریس یا رگ های عنکبوتی، یک بیماری عروقی است که در سطح پوست نمایان می شود و حاصل تجمع خون در رگ است. عوارض واریس در ابتدا فقط نا خوشایند شدن ظاهر پوست است ولی در صورتی که درمان نشود می تواند عوارض دیگری همچون درد و خستگی زودرس، تغییر رنگ پوست به قهوه ای یا سیاه و حتی در مواردی خونریزی شدید و یا لخته شدن خون را به همراه داشته باشد که به تناسب شدیدتر شدن عوارض، هزینه درمان آن نیز افزایش می یابد. برای درمان واریس روش های مختلفی همچون انعقاد و تخلیه رگ، جراحی ورید و لیزر وجود دارد که ساده ترین آن ها لیزر است. درمان به کمک لیزر مزایایی همچون بی خطر بودن، آسیب ندیدن بافت های مجاور، زمان درمان کوتاه و نداشتن دوران نقاهت را دارد. همچنین درمان به کمک لیزر به دو روش انجام می شود. لیزر درمانی ساده که مخصوص رگ های کوچک و سطحی پوست است و لیزردرمانی درون وریدی که مخصوص واریس های شدید تر است. شما عزیزان می توانید برای ویزیت توسط بهترین دکتر واریس اصفهان به کلینیک زاینده رود مراجعه نمایید.

هزینه عمل واریس پا با لیزر

 واریس پا اگر واریس سطحی باشد به کمک لیزر سطحی درمان می شود ولی اگر واریس شدید باشد درمان آن به کمک لیزر درون وریدی خواهد بود و هزینه های بالاتری خواهد داشت. 

هزینه درمان واریس با لیزر چقدر است

 هزینه های درمانی واریس به وسیله لیزر با توجه به ما حصل کار مناسب است. هزینه درمان به کمک لیزر به مواردی مثل شدت واریس، سطحی یا عمقی بودن واریس، نوع لیزر مورد استفاده، مقطع درگیر با واریس و نوع لیزر درمانی بستگی دارد. کلینیک قلب زاینده رود با بهره گیری از جدیدترین دستگاه ها و همچنین متخصصین مجرب آماده ارائه خدمات لیزر واریس با مناسب ترین قیمت می باشد. تعیین هزینه درمان پس از معاینه توسط پزشک مجموعه (دکتر خانجانی) انجام می پذیرد.کلینیک تخصصی زاینده رود با داشتن پزشکان متخصص و مجرب توانسته بهترین مرکز لیزر واریس صورت اصفهان باشد، همچنین این مرکز درمان کننده قطعی واریس پا با لیزر است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه درمان واریس صورت و پا به کمک لیزر به وب سایت کلینیک تخصصی زاینده رد مراجعه کنید یا با مشاوران آن در ارتباط باشید.