دکتر آنژیوگرافی اصفهان

آنژیوگرافی یکی از آزمایش هایی است که به منظور عکس برداری از رگ های خونی شما تجویز می شود. در صورت نیاز به ویزیت توسط پزشک قلب و یا انجام آنژیوگرافی...

آنژیوگرافی قلب از طریق دست

در برخی مواقع وجود علائمی همچون درد در قفسه سینه و تنگی نفس هشداری برای وجود مشکل قلبی هستند. در این مواقع برای بررسی بیشتر این علائم و به دست آوردن...

آنژيوگرافی یکی از روش های تصویر برداری از عروق خونی می باشد. با استفاده از ماده حاجب و اشعه ایکس از رگ های خونی در قسمت های مختلف بدن همچون قلب، کلیه و مغز می توان عکس برداری کرد. در این روش محل تنگی عروق و انسداد آن ها شناسایی می شود و برای رفع آن اقدامات لازم تجویز شده توسط پزشک، صورت می گیرد.

آنژيوگرافی اصفهان

انجام آنژيوگرافی می تواند دقیق ترین اطلاعات ممکن از عروق را تهیه کند و در اختیار بیمار قرار دهد. بر مبنای اطلاعات حاصل شده از این روش دکتر جراح می تواند برخی از مشکلات موجود را بدون نیاز به عمل قلب باز بهبود بخشد. یکی از خدماتی که به صورت تخصصی به بیماران کلینیک زاینده رود ارائه می شود آنژیوگرافی است. شما می توانید بدون مراجعه حضوری تنها با چند کلیک به صورت اینترنتی اقدام به دریافت نوبت کنید.

واجدان انجام آنژيوگرافی قلب

در صورتی که بعد از معاینات بالینی صورت گرفته توسط پزشک و یا روش های پیشرفته ای همچون تست ورزش احتمال تنگی عروق داده شود گام نهایی برای تشخیص قطعی آنژيوگرافی می باشد. از این روش به عنوان روش قطعی برای تشخیص بیماری های عروق استفاده می شود.