دکتر سید امید هاشمی فرد

متخصص قلب و عروق(فلوشیپ فوق تخصصی بالون آنژیوپلاستی)
نوبت گیری

دکتر کوروش اسدی خشوئی

متخصص قلب و عروق(فلوشیپ فوق تخصصی بالون آنژیوپلاستی)
نوبت گیری

سوالات متداول لیست پزشکان متخصص قلب و عروق اصفهان

برای دریافت نوبت از پزشکان متخصص قلب و عروق در کلینیک تخصصی قلب و عروق زاینده رود اصفهان باید چکار کنم؟
برای دریافت آنلاین نوبت از پزشکان متخصص قلب و عروق کلینیک زاینده رود اصفهان، پس از وارد شدن به بخش نوبت و ویزیت و انتخاب پزشک، تاریخ و زمان انجام ویزیت، نوبت خود را ثبت و با پرداخت هزینه ویزیت پس از عضویت در سایت، دریافت نوبت خود را نهایی کنید.
پزشکان متخصص قلب و عروق چه تخصص هایی دارند؟
پزشکان متخصص قلب و عروق توانایی تشخیص و درمان بیماری عروق کرونر، اختلالات مادرزادی، نارسایی، بیماری های دریچه ای قلب و انجام مطالعه الکتروفیزیولوژی را دارند. این پزشکان در زمینه کاردیولوژی بالینی بزرگسالان، کاردیولوژی کودکان، آنژیوپلاستی و فنر گذاری و تصویر برداری های تشخیصی پیشرفته قلب و عروق فعالیت می کنند.

لیست پزشکان متخصص قلب و عروق اصفهان

زندگی و حیات همه انسانها از آغاز خلقت تا کنون به سلامتی قلب و چگونگی کارکرد آن بستگی دارد از همین رو دقت و توجه به سلامت قلب از اهمیت بالایی برخوردار است. در زندگی در جوامع امروزی برای بررسی شرایط سلامتی قلب افراد، لازم است فرد وضعیت سلامتی قلب خود را با یک پزشک متخصص قلب، درمیان بگذارد. با ظاهر شدن علائمی مثل یک حمله قلبی، کلسترول بالا، فشار خون بالا و یا عواملی از این دست، بایستی شرایط بیمار توسط یک پزشک متخصص قلب کنترل گردد در این هنگام فرد به فکر پیدا کردن یک دکتر متخصص قلب خوب خواهد بود و گاهی پیدا کردن چنین پزشکی برای درمان بیماریهای قلب کار بسیار سختی خواهد بود. که البته صرف زمان برای پیدا کردن یک پزشک خوب و مجرب برای سلامتی انسان بسیار ارزشمند است.

بهترین متخصص قلب و عروق اصفهان

در کلینیک قلب زاینده رود تنی چند از بهترین متخصصان قلب و عروق اصفهان، آماده خدمت رسانی به بیماران محترم در زمینه بیماری های قلب و عروق می باشند. در این جا لیست پزشکان متخصص قلب و عروق اصفهان در کلینیک قلب زاینده رود را به شما معرفی می کنیم تا کار شما عزیزان برای انتخاب یک پزشک خوب را به مراتب راحت تر کرده باشیم.

نکاتی در مورد متخصص قلب و عروق

رشته پزشکی قلب شامل تشخیص پزشکی و درمان بیماریهای عروق کرونر، اختلالات مادرزادی قلب، نارسایی قلب، بیماریهای دریچه ای قلب و الکتروفیزیولوژی می باشد. پزشک متخصص قلب را کاردیولوژیست و پزشکانی که تخصصشان در زمینه جراحی قلب است را جراح قلب می نامند. پزشکان قلب در حوزه های مختلفی دارای تخصص هستند که شامل موارد زیر می باشد:

  • کاردیولوژی بالینی بزرگسالان
  • کاردیولوژی کودکان
  • کاردیولوژی مداخله ای( آنژیوپلاستی و فنر گذاری)
  • الکتروفیزیولوژی
  • تصویربرداری پیشرفته قلب و عروق که شامل مواردی مثل سی تی اسکن قلب، اکوکاردیو گرافی و ام آر آی قلب و پزشکی هسته ای و غیره