نارسایی قلب به عنوان یک مشکل جدی سلامتی در جامعه ما امروزه باعث کاهش کیفیت زندگی بسیاری از افراد شده است. با توجه به این موضوع قصد داریم در ادامه...

هزینه بازتوانی قلب

امروزه بیماری های قلبی و عروقی از مهم ترین عوامل در مرگ و میر انسان ها می باشد و در عین حال هزینه های سنگینی را به افراد وارد می کند. که با سبک...

بازتوانی قلبی به مجموعه خدماتی گفته می شود که برای افراد تجویز می شود. افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند و تحت عمل های جراحی قرار گرفته اند مستعد این خدمات می باشند. بازتوانی قلب یکسری از خدمات طبی می باشد که از جمله آن ها می توان به تغییر سبک زندگی کنترل عواملی که موجب ایجاد ریسک قلبی اشاره کرد. انجام این فعالیت ها نهایتا موجب بهبود کیفیت زندگی شما خواهد شد.

بازتوانی قلبی اصفهان

بازتوانی قلبی در کلینیک زاینده رود اصفهان به کمک پزشک شما صورت می گیرد. بعد از ترخیص از بیمارستان پیش گرفتن این برنامه ها بسیار کمک کننده است. علاوه بر این بیمار نیز باید در طول این فرایند با پزشک همکاری لازم را داشته باشد. از اقداماتی که عمل بازتوانی قلب را سرعت می بخشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترک دخانیاتی همچون سیگار
  • کاهش مصرف چربی
  • تقویت مهارت های کسب آرامش
  • شرکت در گروه های ورزشی تحت نظر پرشک
  • کاهش وزن در صورت اضافه وزن داشتن

خدمات بازتوانی قلبی

کلینیک خدمات قلب زاینده رود از کلینیک های منحصر به فرد در سطح استان می باشد که در آن خدمات مرتبط با بازتوانی قلبی نیز ارائه می شود. برنامه هایی که به بیماران ارائه می شود بر اساس سن، جنسیت، بیماری های پیشین و ... تدوین می شود. در صورتی که برای خود یا عزیزانتان به دنبال کلینیک ارائه دهنده این خدمات هستید می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید.