هزینه هولتر قلب

از جمله تست های قلب که هزینه بیشتری نسبت به سایر تست ها دارد می توان به هولتر قلب اشاره کرد. مانیتورینگ کارکرد قلب و تشخیص بی نظمی های تپش در یک دوره زمانی(معمولا 24 تا 48 ساعته) را هولتر قلب یا الکترو کاردیوگرام می نامند. این عمل ارزش ویژه ای در تشخیص نارسایی و اختلالات قلب در یک دوره را دارد. دستگاه مانیتورینگ هولتر قلب که اندازه آن در حد یک موبایل است، غالبا بر روی کمر نصب می شود و الکترود هایی که به وسیله سیم به دستگاه متصل اند را بر روی سینه شخص بیمار می چسبانند. این الکترود ها همه ی سیگنال های قلب(حتی سیگنال های ضعیف) که به پوست می رسد را دریافت و به دستگاه منتقل می کند. بیمار در طول زمانی که دستگاه به او متصل است، فعالیت های روزانه خود را همراه با زمان دقیق ثبت می کند. پس از جداسازی دستگاه پزشک متخصص به کمک موارد ثبت شده توسط بیمار سیگنال های ثبتی دستگاه را بررسی و تحلیل می کند و وجود نارسایی ها، اختلالات و یا موارد دیگر را تشخیص می دهد.

هزینه هولتر قلب

با توجه به اینکه هولتر قلب پروسه ای زمان بر و کامل است، شامل هزینه های بیشتری نسبت به نوار قلب دارد. نوع بیمه درمانی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در هزینه وارد شده به بیمار است. کلینیک تخصصی قلب زاینده رود با مناسب ترین هزینه هولتر قلب آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

تعرفه درمانی هولتر قلب در کلینیک قلب زاینده رود

هزینه هولتر قلب در کلینیک قلب زاینده رود زیر نظر بهترین متخصصان قلب و عروق با تعرفه های ذیل انجام می پذیرد.

 نام خدمت       هولتر قلب
 گیرنده خدمت  بازنشسته شرکت نفت  بانک های صادرات، کشاورزی، سپه، تجارت  کارکنان شهرداری  بانک ملی  بیمه تامین اجتماعی و خدمات  آزاد
 هزینه(تومان)  رایگان   رایگان   رایگان  پرداخت درصد فرانشیز  190000  210000