مراکز تست ورزش در اصفهان

تست ورزش یا تست استرس یک روش غربالگري به منظور بررسی تأثیر ورزش بر چگونگی کارکرد قلب می باشد. پزشکان با استفاده از نتایج بدست آمده از این تست، سلامت قلب فرد را به طور کلی مورد بررسی قرار می دهند. از دلایل عمده برای انجام تست ورزش، بررسی علت درد در قفسه سینه، بیماری عروق کرونری قلب و یا آریتمی قلبی می باشد.

چگونگی انجام تست ورزش در مراکز تست ورزش

تست ورزش با استفاده از دوچرخه ثابت و یا تردمیل انجام شده و در زمان شروع، در طول زمان فعالیت و پس از پایان تست، مواردی مثل ریتم قلب، فشار خون و تنفس بیمار ثبت و بررسی می شود. با استفاده از نتایج تست، چگونگی و اثربخشی درمان و میزان داروهای مصرفی برای بیمار توسط پزشک معالج تعیین می شود. در صورت بروز عوارضی چون درد قفسۀ سینه یا افزایش بسیار زیاد فشارخون بیمار، بایستی تست ورزش سریعا متوقف شود.

آدرس مراکز تست ورزش

از آنجایی که قلب یکی از اندام های حیاتی در زندگی انسان می باشد، لذا توجه به سلامت آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه اکید ما در رابطه با بررسی سلامت قلب، انتخاب مراکز و به طبع آن پزشکانی است که دارای سوابق علمی و تخصصی خوبی در زمینه قلب باشند. یکی از مراکز معتبر برای انجام تست ورزش در شهر اصفهان مرکز بازتوانی قلب زاینده رود واقع در خیابان شمس آبادی می باشد. این مرکز با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز و تحت نظر تنی چند از بهترین پزشکان متخصص قلب در اصفهان، آماده ارائه خدمات مربوط به تست ورزش به مراجعین عزیز می باشد.