دکتر آنژیوگرافی اصفهان

آنژیوگرافی یکی از آزمایش هایی است که به منظور عکس برداری از رگ های خونی شما تجویز می شود. 

دکتر آنژیوگرافی در کلینیک اصفهان

برای انجام این تست یک کاتتر انعطاف پذیر به وسیله جریان خون وارد می شود تا رنگ به شریان ها انتقال داده شود و روی اشعه ایکس قابل مشاهده گردد. این خدمت به صورت تخصصی در کلینیک زاینده رود اصفهان انجام می شود.

سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان

سی تی آنژیو یک راه نوین در تشخیص بیماری های مرتبط با عروق خونی است که  بر پایه سی تی اسکن و توسط  دکتر آنژیوگرافی انجام می شود. تفاوت سی تی آنژیو با سی تی اسکن معمولی در استفاده از ماده حاجب است که داخل ورید بازوی بیمار تزریق می شود. سی تی آنژیوگرافی با استفاده از دستگاه سی تی اسکن و پس از گذشت مدت زمان مشخص پس از تزریق مواد حاجب به رگ های خونی عضو مورد نظر انجام می گردد. از نکات مهمی که درباره سی تی آنژیو قابل ذکر است، منع استفاده از این روش برای بیمارانی است که دچار سکته قلبی شده اند و یا احتمال بروز سکته قلبی برای آن ها بالاست. 
از کاربردهای سی تی آنژیوگرافی می توان به ارزیابی عروق خونی و جوارحی که با کمک آن‌ها تغذیه می‌گردند را نام برد. برخی از این اندام ها عبارتند از: مغز، قلب، گردن، قفسه سینه، لگن، شکم، دست ها، بازوها، انگشتان و همچنین پاها. سی تی آنژیو برای تشخیص تومورها، گرفتگی عروق، آنوریسم، وجود لخته خونی، پارگی و صدمات وارد شده به عروق، ناهنجاری های عروقی و مادرزادی بکار برده می شود. برای انجام سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان می توانید به کلینیک تخصصی قلب و عروق زاینده رود مراجعه نمایید.

سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان

ارتباط با دکتر آنژیوگرافی 

از این تشخیص برای پیشگیری از بیماری هایی همچون سکته، تومور، لخته شدن خون و ... استفاده می شود. در صورتی که نگران این مسئله هستید می توانید به دکتر آنژیوگرافی اصفهان مراجعه کنید تا شما را برای درمان به این روش راهنمایی کند. راه های ارتباطی با ما در تمام صفحات قابل مشاهده است.

سوالات متداول دکتر آنژیوگرافی اصفهان

سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان در کدام کلینیک انجام می شود؟
سی تی آنژیوگرافی قلب در کلینیک تخصصی قلب و عروق زاینده رود اصفهان توسط دکتر آنژیوگرافی با کمترین میزان عوارض و بالاترین درجه کیفیت انجام می شود.
دکتر آنژیوگرافی برای تشخیص چه مواردی از سی تی آنژیو استفاده می کند؟
پزشکان متخصص قلب برای تشخیص گرفتگی عروق، وجود تومور و لخته خونی ، آنوریسم، پارگی و صدمات وارد شده به عروق، ناهنجاری های مادرزادی عروقی از سی تی آنژیوگرافی استفاده می کنند.