دکتر آنژیوگرافی اصفهان

آنژیوگرافی یکی از آزمایش هایی است که به منظور عکس برداری از رگ های خونی شما تجویز می شود. در صورت نیاز به ویزیت توسط پزشک قلب و یا انجام آنژیوگرافی دارید می توانید به بهترین دکتر آنژیوگرافی اصفهان در کلینیک زاینده رود مراجعه کنید.

دکتر آنژیوگرافی در کلینیک اصفهان

برای انجام این تست یک کاتتر انعطاف پذیر به وسیله جریان خون وارد می شود تا رنگ به شریان ها انتقال داده شود و روی اشعه ایکس قابل مشاهده گردد. این خدمت به صورت تخصصی در کلینیک زاینده رود اصفهان انجام می شود.

سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان

سی تی آنژیو یک راه نوین در تشخیص بیماری های مرتبط با عروق خونی است که  بر پایه سی تی اسکن و توسط  دکتر آنژیوگرافی انجام می شود. تفاوت سی تی آنژیو با سی تی اسکن معمولی در استفاده از ماده حاجب است که داخل ورید بازوی بیمار تزریق می شود. سی تی آنژیوگرافی با استفاده از دستگاه سی تی اسکن و پس از گذشت مدت زمان مشخص پس از تزریق مواد حاجب به رگ های خونی عضو مورد نظر انجام می گردد. از نکات مهمی که درباره سی تی آنژیو قابل ذکر است، منع استفاده از این روش برای بیمارانی است که دچار سکته قلبی شده اند و یا احتمال بروز سکته قلبی برای آن ها بالاست. 
از کاربردهای سی تی آنژیوگرافی می توان به ارزیابی عروق خونی و جوارحی که با کمک آن‌ها تغذیه می‌گردند را نام برد. برخی از این اندام ها عبارتند از: مغز، قلب، گردن، قفسه سینه، لگن، شکم، دست ها، بازوها، انگشتان و همچنین پاها. سی تی آنژیو برای تشخیص تومورها، گرفتگی عروق، آنوریسم، وجود لخته خونی، پارگی و صدمات وارد شده به عروق، ناهنجاری های عروقی و مادرزادی بکار برده می شود. برای انجام سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان می توانید به کلینیک تخصصی قلب و عروق زاینده رود مراجعه نمایید.

سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان

مراقبت های پس از آنژیوگرافی

مراقبت ­های پس از آنژیوگرافی به افزایش روند بهبودی کمک میکند. به طور معمول اکثر افراد پس از آنژیوگرافی با اجازه پزشک می ­توانند به خانه بروند و نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند. همراهی یکی از اعضای خانواده یا بستگان به خصوص در شب اول بعد از عمل توصیه می ­شود. همچنین وجود کسی که از بیمار مراقبت داشته باشد و به او یادآوری کند که دارو های تجویز شده را مصرف کند، مفید استبر اساس توصیه ­های مشاور قلب در اصفهان و دکتر آنژیوگرافی در اصفهان، بیمار باید از یک تا دو روز پس از آنژیوگرافی از حمام کردن خود داری کند، اما تا زمانی که زخم خشک بماند، دوش سریع و کوتاه مانعی ندارد. اگر بر روی زخم کاتتر پانسمان گذاشته باشد، می­توان آن را روز بعد از عمل برداشت و نیازی به تعویض دوباره ندارد.

مصرف مایعات و آب برای از بین بردن هر چه سریع تر مواد حاجب و تزریق شده به بدن، مهم و ضروری است. همچنین بیمار باید لباس ­های گشاد و راحت بپوشد و از مصرف هر گونه پماد یا لوسیون بر روی زخم بدون مشورت با پزشک معالج خود، خودداری کندپس از آنژیوگرافی، تمام داروهای تجویز شده را به طور منظم مصرف کنید و در صورت بروز هر گونه عارضه و ناراحتی به مشاور قلب در اصفهان مراجعه کنید. سعی کنید در دو روز اول در متزل استراحت نمایید و از فعالیت های سنگین و پیاده روی طولانی خودداری کنیدبه نقل از دکتر آنژیوگرافی در اصفهان رعایت رژیم غذایی برای فرد بیمار مهم است. نوشیدن روزانه مایعات زیاد، سوپ رقیق و آبمیوه طبیعی مفید است. از مصرف فست فود و غذا های چرب  و کشیدن سیگار پرهیز کنید. مصرف سریع داروهای تجویز شده به طور منظم برای بهبودی سریع بسیار مهم است. در صورت بروز هر گونه مشکل پس از عمل مثل کبودی و درد زیاد در ناحیه آنژیوگرافی می­توانید به دکتر آنژیوگرافی در اصفهان مراجعه کنید.

ارتباط با دکتر آنژیوگرافی اصفهان

از این تشخیص برای پیشگیری از بیماری هایی همچون سکته، تومور، لخته شدن خون و ... استفاده می شود. در صورتی که نگران این مسئله هستید می توانید به دکتر آنژیوگرافی اصفهان مراجعه کنید تا شما را برای درمان به این روش راهنمایی کند. راه های ارتباطی با ما در تمام صفحات قابل مشاهده است.

کلینیک زاینده رود؛ بهترین مرکز سی تی آنژیو در اصفهان

کلینیک زاینده رود؛ بهترین مرکز سی تی آنژیو در اصفهان است. این مرکز به کمک یک تکنیک تصویر برداری پزشکی پیشرفته امکان ارزیابی عروق خونی و آناتومی اندام های حیاتی را در مدت زمان کوتاهی فراهم می کند. این فناوری در مرکز کلینیک زاینده رود، یک اسکنر سی تی را با تزریق ماده کنتراست ترکیب می کند تا تصاویر دقیقی از ساختار رگ های خونی ارائه دهد. استفاده از مواد کنتراست به تشخیص عروق هدف و به دست آوردن تصاویر واضح از مسیر و شکل آن ها کمک می کندسی تی آنژیوگرافی توسط دکتر آنژیوگرافی در اصفهان انجام می شود و برای تشخیص تنگی عروق، وجود پلاک، ترمیم ها و لخته های خون در قلب و مغز، کلیه ها و رگ های موجود در اندام تحتانی کاربرد دارد. از جمله مزایای سی تی آنژیوگرافی در کلینیک زاینده رود اصفهان می توان به عدم نیاز به جراحی باز، تهیه بهرسرعت تصاویر و دقت و کیفیت بالا اشاره کرد.

کلینیک زاینده رود اصفهان، با ارائه خدمات متنوع (تست تیلت، اکو در اصفهان، نوار قلب در اصفهان و ...) و کادر مجرب و متخصص موجب شده تا درصد بالایی از رضایت مردم را کسب کند. در هر صورت استفاده از امکانات و دانش متخصصان کلینیک زاینده رود با توجه به اطلاعات حیاتی که به بیماران ارائه می دهند، اقدامی هوشمندانه می­باشد.

دیدگاه‌ها  
0
0
# سینا امراللهی 1400-10-13 16:10
برای گرفتن نوبت از دکتر آنژیوگرافی باید چکار کنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1
6
# کلینیک زاینده رود 1400-10-13 16:16
به نقل از سینا امراللهی:
برای گرفتن نوبت از دکتر آنژیوگرافی باید چکار کنم؟

برای ثبت نوبت از دکتر آنژیوگرافی کافیست به صفحه نوبت و ویزیت رفته و پس از انتخاب پزشک و روز و ساعت مورد نظر بقیه مراحل را به ترتیب طی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
1
# آزاده آسترکی 1400-10-13 16:13
من در کلینیک زاینده رود سی تی آنژیوگرافی قلب انجام دادم . واقعا از کیفیت خدمات و رفتار پرسنل راضی بودم. از این بابت از پزشکان پرستاران و پرسنل محترم ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
2
# کلینیک زاینده رود 1400-10-13 16:18
به نقل از آزاده آسترکی:
من در کلینیک زاینده رود سی تی آنژیوگرافی قلب انجام دادم . واقعا از کیفیت خدمات و رفتار پرسنل راضی بودم. از این بابت از پزشکان پرستاران و پرسنل محترم ممنونم

سلام بر شما سرکار خانم استرکی، خوشحالیم که از عملکرد ما در پروسه درمان خود راضی بودید. آرزوی قلبی ما سلامتی شما و همه مردم دنیاست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول دکتر آنژیوگرافی اصفهان

سی تی آنژیوگرافی قلب در اصفهان در کدام کلینیک انجام می شود؟
سی تی آنژیوگرافی قلب در کلینیک تخصصی قلب و عروق زاینده رود اصفهان توسط دکتر آنژیوگرافی با کمترین میزان عوارض و بالاترین درجه کیفیت انجام می شود.
دکتر آنژیوگرافی برای تشخیص چه مواردی از سی تی آنژیو استفاده می کند؟
پزشکان متخصص قلب برای تشخیص گرفتگی عروق، وجود تومور و لخته خونی ، آنوریسم، پارگی و صدمات وارد شده به عروق، ناهنجاری های مادرزادی عروقی از سی تی آنژیوگرافی استفاده می کنند.