نوبت اکو قلب اصفهان


گرفتن نوبت و دردسرهای آن، فقط به ویزیت دکترهای مختلف مانند دکتر قلب، محدود نمی شود. خیلی اوقات هنگامی که به یک متخصص قلب و عروق مراجعه می کنید، برای تشخیص دکتر باید آزمایش های مختلفی از قبیل اکو قلب انجام دهید. برای انجام این آزمایش اول از همه باید یک مرکز معتبر را پیدا کرده و سپس اقدام به دریافت نوبت نمایید. یک پزشک ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل شناسایی بیماری قلبی، کنترل بیماری دریچه قلبی در طول زمان و مشاهده میزان موفقت آمیز بودن درمان های پزشکی یا جراحی برای شما اکو قلب را تجویز کند.
کلینیک زاینده رود کار برای تمام مراجعه کنندگان در اصفهان راحت کرده است. شما می توانید برای دریافت نوبت اکو قلب اصفهان به این کلینیک مراجعه نموده یا با تماس با شماره تلفن های این کلینیک به راحتی نوبت خود را دریافت کنید.

تست اکوی قلبی یا اکوکاردیوگرافی در اصفهان

اکوکاردیوگرافی که با نام اکوی قلبی بیشتر شناخته شده، روشی است که با استفاده از امواج صوتی، ساختمان داخلی قلب به تصویر کشیده می شود و در حقیقت به عنوان استاندارد تشخیص بیماری های قلبی تلقی می شود. اکوکاردوگراف تستی است که در آن با استفاده از امواج صوتی تصاویر متحرکی از قلب تشکیل می شود .
برای انجام اکوی قلبی نیازی به بستری در بیمارستان وجود ندارد. انجام اکوی قلبی درد نداشته و عمل جراحی هم نیست. اکوکاردیوگرافی تستی است که جهت کمک به پزشک شما به منظور تشخیص مشکلات قلبی شما یا چگونگی عملکرد قلب بکار می رود. برای انجام این تست رفتن به بیمارستان ضروری نیست، شما می توانید برای انجام اکو قلب به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.
کلینیک زاینده رود یکی از بهترین اکوکاردیوگرافی و آنژيوگرافی اصفهان است. به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام هر یک باید پزشک معالج شما تشخیص داده باشد و برای شما تجویز کرده باشد. انجام هیچ یک از این ها بدون تشخیص پزشک امکان پذیر نیست.
در کلینیک زاینده رود به دلیل داشتن پزشک متخصص قلب و عروق و انجام خدمات مختلف مربوط به این زمینه در اصفهان، کار مراجعه کنندگان را بسیار راحت کرده است.

انجام انواع اکو قلب در اصفهان

انجام انواع اکو قلب در اصفهان

ترانس توراسیک اکوکاردیوگرافی (Transthoracic Echocardiography)

این روش شایع ترین نوع اکو قلبی است که در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک روش بدون درد و غیر تهاجمی است. غیر تهاجمی به این معنا است که هیج گونه جراحی بر روی بدن انجام نشده و هیچ وسیله ای نیز به داخل بدن شما وارد نمی‌شود.

استرس اکوکاردیوگرافی (Stress Echocardiography)

این نوع از اکو قلبی در حقیقت جزیی از تست استرس قلب (cardiac stress test) محسوب می شود. در این تست بیمار با مصرف دارو و یا ورزش زیر نظر پزشک باعث افزایش ضربان قلب خود می شود. بعضی از ناهنجاری‌های قلبی مثل بیماری عروقی قلب در صورت افزایش ضربان قلب آسانتر تشخیص داده می‌شوند.

ترانس ازوفاژیال اکوکاردیوگرافی (Trans esophageal Echocardiography)

آئورت و بعضی قسمت های قلب از راه ترانس توراسیک اکوکاردیوگرافی به سختی بررسی می شوند. به همین علت در صورتی که پزشک نیاز به بررسی این قسمت ها داشته باشد، از ترانس ازوفاژیال اکو قلب استفاده می کند. در این حالت پروب دستگاه اکوکاردیوگرافی که به انتهای یک لوله منعطف متصل شده از راه دهان وارد مری شده و از راه مری ساختمان های پشت قلب بررسی می شود.

پژواک‌نگاری قلب جنین (Fetal Echocardiography)

دریافت نوبت اکو قلب اصفهان

کلینیک زاینده رود اصفهان با داشتن بهترین دکتر آنژیوگرافی اصفهان خدمات اکو قلب و ... را برای شما انجام می دهد . شما می توانید برای دریافت نوبت اکو قلب در اصفهان  به سایت زاینده رود مراجعه کنید. همچنین شما می توانید در صورت عدم دسترسی به اینترنت با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نموده و اقدام به دریافت نوبت نمایید. کارشناسان ما در تمام این مراحل در کنار شما هستند تا بتوانید به راحتی نوبت اکو قلب اصفهان خود را دریافت کنید.

نوشتن دیدگاه