بهترین متخصص قلب و عروق اصفهان


بدون قلب هیچ موجود زنده ای وجود نخواهد داشت. قلب حیاتی ترین عضو بدن است. هر اختلالی در هر قسمت از قلب، منجر به اخلال در کار سایر اندام های بدن می شود. متخصص های قلب و عروق افرادی هستند که وضعیت قلب و رگ های خونی و سیستم عروقی ما را بررسی می کنند. این متخصصان که وظیفه ای چنین با اهمیت و حساس را بر عهده دارند، باید در کار خود وارد باشند، زیرا کمترین خطایی جان انسان ها را به خطر می اندازد. در کلینیک زاینده رود حاذق ترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان برای خدمت رسانی به شما حاضر هستند. برای ویریت توسط بهترین دکتر قلب اصفهان می توانید به کلینیک قلب زاینده رود مراجعه کنید.

ویژگی ها و وظایف متخصص قلب و عروق اصفهان

ویژگی ها و وظایف متخصص قلب و عروق اصفهان

تعیین هر گونه مشکل یا نارسایی در سیستم قلب و عروق، علت بیماری و … در حیطه تخصص یک متخصص قلب و عروق قرار می گیرد. یک متخصص قلب و عروق وظیفه دارد تا در مراحل مختلف با انجام کارهایی از قبیل آزمایش و تست های لازم، بیماری را پیدا کند.
متخصص قلب و عروق اصفهان در ابتدا فرد بیمار را معاینه کرده و با توجه به حدس و گمان هایی که از معاینه برداشت می کند، فرد را موظف کرده تا آزمایش ها و تست هایی را که نیاز است، انجام دهد. معقول ترین کار در این مرحله این است که متخصص در رابطه با حدس بیماری با فرد مراجعه کننده صحبتی نداشته باشد تا به او استرس وارد نکند.
در مرحله بعدی پزشک متخصص موظف است آزمایش ها را بررسی کرده و با معاینه های فیزیکی خود منطبق کند. در کلینیک زاینده رود از همان ویزیت اول برای فرد مراجعه کننده پرونده تشکیل شده و کوچک تری وضعیت او در آن ثبت می شود. در این پرونده نتیجه معاینات فیزیکی، روش درمان، دوره درمانی، وضعیت بیمار در تمام شرایط وجود دارد. این پرونده پزشکی باعث شده تا پزشک متخصص در هر زمانی هم به متخصص خود در کلینیک زاینده رود مراجعه کند تمام شرایط و احوالات او از روز اول مشخص باشد.
متخصص قلب و عروق باید تمامی شرایط و راه ها را بررسی کند و بهترین روش را برای درمان فرد در نظر می گیرد. گاهی اوقات درمان دارویی برای افراد جواب نیست و فرد باید برای درمان جراحی شود. جراحی قلب و عروق را باید جراح انجام دهد و متخصص شما نمی تواند این کار را انجام دهد. در صورت نیاز به ویزیت توسط پزشک قلب و یا انجام آنژیوگرافی دارید می توانید به بهترین دکتر آنژیوگرافی اصفهان در کلینیک زاینده رود مراجعه کنید.

تست های انجام شده توسط متخصص قلب و عروق اصفهان

تست های انجام شده توسط متخصص قلب و عروق اصفهان

همانطور که برای شما شرح دادیم برای اطمینان از ویزیت، متخصص قلب و عروق فرد را به یکی از آزمایش های مختلف تخصصی رجوع می دهند تا بیماری به صورت دقیق مشخص شود. این آزمایش ها عبارتند از:
تست ورزش
این تست کمک می کند تا متخصص بتواند ریتم قلب را در وضعیت استراحت و ورزش تعیین کرده و از این طریق، عملکرد و محدودیت های قلب مشخص شود.
تست الکتروکاردیوگرام
با کمک این تست می توان قدرت الکتریکی قلب را تعیین نمود که به صورت امواجی ثبت خواهد شد.
تست ECG
یکی از تست های دقیق در این حوزه که به متخصص قلب و عروق کمک می کند تا وضعیت واقعی قلب را بررسی کند، این است که وضعیت و عملکرد قلب در یک دوره روزمره بیمار ثبت شود.
تست اکوکاردیوگرام
اکوکاردیوگرام نوعی تصویربرداری از قلب است که ساختمان قلب و نحوه کارکرد آن را نشان می دهد.
کاتتریزاسیون قلب
در این تست متخصص قلب و عروق باید یک لوله کوچک را از طریق رگ وارد بدن کرده و تا نزدیکی قلب ببرد.
روش رادیواکتیو
این تست نوعی روش غیر تهاجمی است که مواد رادیواکتیو وارد بدن شده و با تصویربرداری هسته ای از قلب و عروق می تواند بیماری ها و ناهنجاری های مربوط به قلب و عروق را برای پزشک نمایان کند.

نوشتن دیدگاه