هزینه لیزر واریس صورت

علاوه بر بیماری های پوستی، یک بیماری عروقی به نام واریس نیز می تواند زیبایی پوست صورت را تحت الشعاع قرار دهد. قرمزی و تورم رگ های سطحی در صورت را واریس صورت می گویند. این مشکل ممکن است ناشی از عوامل مختلف باشد. عواملی همچون ژنتیک خانوادگی، بارداری، تغییرات آب و هوایی زیاد، تابش شدید نور خورشید، مصرف مداوم الکل و جراحات پوستی که هرکدام می تواند هزینه های متفاوتی برای درمان داشته باشد.

هزینه لیزر واریس صورت

هزینه درمان واریس بسته به نوع وعلت پیدایش آن می تواند متفاوت باشد. حتی در مواردی قابل پیشگیری است. واریس صورت در مواردی مثل واریس ناشی از تابش نور خورشید با استفاده از کرم ضد آفتاب، نقاب صورت و روش هایی از این دست قابل پیش گیری اند ولی در بسیاری از موارد اجتناب ناپذیر بوده و نیاز به درمان دارند. یکی از روش های درمان واریس صورت، درمان به کمک لیزر است. با توجه به اینکه در درمان واریس صورت لیزر درمانی سطحی انجام می شود، هزینه مناسب خواهد بود. مکانیزم درمان با لیزر به این صورت است که اشعه نوری لیزر رو موضع تابانده می شود تا عروق درگیر بسته شده و به مرور زمان از روی پوست صورت محو شوند. هزینه درمان واریس صورت با لیزر با توجه به عواملی همچون شدت درگیری با پوست، سطح اشغال شده با واریس، نوع لیزر و.... متفاوت است. کلینیک زاینده رود بهترین کلینیک لیزر واریس صورت اصفهان است که  درمان واریس صورت را به قیمت مناسب انجام می‌دهد تا افراد بتوانند بدون نگران بودن در مورد هزینه  واریس صورت را به کمک لیزر درمان کنند.

تعرفه لیزر واریس صورت درکلینیک قلب زاینده رود

کلینیک قلب زاینده رود آماده ارائه خدمات لیزر واریس صورت تحت نظر متخصصین مجرب می باشد. با توجه به اینکه میزان درگیری پوست ممکن است متفاوت باشد، هزینه های لیزر نیز متفاوت خواهد بود. تعیین هزینه پس از مراجعه به پزشک مجموعه(دکتر خانجانی) و بررسی ایشان انجام خواهد شد. شما عزیزان می توانید برای ویزیت توسط بهترین دکتر واریس اصفهان به کلینیک زاینده رود مراجعه نمایید.