متخصص عروق پا در اصفهان

متخصص های عروق پا ماموریت دارند تا سلامت رگ ‌ها و سرخرگ ها از جمله درمان گرفتگی رگ پا را درمان کنند. این افراد با داشتن مدارک معتبر در زمینه درمان بیماری های عروق و با استفاده روش های مختلف اعم از آنژیوگرافی و انژیوپلاستی، انواع درمان های لیزر عروقی و RF عروقی و سایر روش های مورد استفاده در زمینه درمان بیماری های عروقی فعالیت می کنند.

چرا باید به متخصص عروق پا مراجعه کرد؟

هرگونه شرایط غیر طبیعی که سیستم عروقی را تحت تأثیر خود قرار دهد، بیماری عروقی محسوب می شود. شاید شکت تصور کنید متخصص عروق فقط بر بیماری هایی تمرکز می‌کند که بر سیستم عروقی تأثیر می‌گذارد، ولی همیشه این‌طور نیست.
در ادامه در این مطلب از کلینیک زاینده رود همراه ما باشید تا متوجه شوید که متخصص عروق پا در اصفهان در این کلینیک چه بیماری‌هایی را درمان می‌کنند و در چه شرایطی نیاز است تا با یکی از این متخصصین مشورت کنید؟

کار متخصصین عروق پا چیست؟

کار متخصصین عروق پا چیست؟

متخصص عروق در زمینه مراقبت از مشکلات متنوع عروقی و شرایط سیستم گردش خون که از رگ های واریسی روی پا گرفته تا بیماری های عروقی و برطرف کردن لخته های خونی تخصص دارد.
متخصص عروق، رگ‌های خونی و سیستم لنفاوی را درمان می‌کند که بخشی از سیستم ایمنی بدن است و تعادل مایعات را حفظ می‌کند.
متخصص های عروق کلینیک زاینده رود در همه زمینه های مرتبط با بیماری های عروقی و جراحی آموزش دیده اند. بسیاری از مشکلات عروقی با مصرف دارو، تغییر سبک زندگی، ورزش‌کردن و رژیم سالم درمان می‌شوند ولی زمانی‌که لازم است جراحی انجام شود، جراح عروق نمی‌تواند فقط جراحی را انجام دهد و بعد برای همیشه با بیمار خداحافظی کند.
متخصص عروق با هر کدام از بیمارانش در ارتباط است تا مشکلات عروقی طولانی مدت را تحت نظر داشته باشد. این موضوع بسیار مهم است که بیمار با پزشک خود احساس راحتی کند و مطمئن باشد که دکتر عروق به صلاح او عمل می‌کند.
علاوه بر این، متخصص های عروق پای کلینیک زاینده رود می توانند زخم هایی که درمان آنها بسیار طولانی شده و بیش از زمان معمولی طول کشیده است را هم درمان کنند. 7/6 میلیون نفر از جمعیت آمریکا، از افراد با قطع عضو گرفته تا بازماندگان از سرطان، همه دچار این مشکل هستند.
علاوه بر این برخی متخصصین عروق پای کلینیک زاینده رود علاوه بر تخصص عروق خود، در زمنیه درمان زخم‌ های دیابتی نیز آموزش دیده اند و می توانند در فرآیند عروق پا به درمان زخم های ناشی از دیابت سرعت ببخشند و به طور کلی کیفیت زندگی افراد دیابتی را به طرز چشمگیری بهتر کنند. علاوه بر این، این پزشکان در طول درمان جلوی به وجود آمدن زخم جدید یا پیشرفت زخم های قبلی را می گیرند.
شما می توانید هر گونه سوالی را در رابطه با علائم بیماری های عروقی را یا گرفتن وقت مشاوره و ویزیت برای درمان و مسائلی از این قبیل را با مشاورهای ما در میان بگذارید، آنها به صورت کامل شما را راهنمایی و مشاوره خواهند کرد. برای این کار کافی است با شماره تماس های کلینیک زاینده رود تماس بگیرید. کلینیک زاینده رود با داشتن بهترین متخصص عروق پا در اصفهان می تواند مشکل شما را برطرف کند. با خیال راحت به وب سایت ان مراجعه یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات کسب کنید.

کار متخصصین عروق پا چیست؟

چه زمانی باید به متخصص عروق پا مراجعه کنید؟

پاسخ ما به به این سوال این است که هر زمان که دچار کمترین تفاوت غیر طبیعی شدید، یا علائم بیماری‌های عروقی را در خودتان مشاهده کردید، باید به متخصص مراجعه کنید. برخی اوقات ما فکر می کنیم که برای بیماری خود به متخصص قلب و عروق باید مراجعه کنیم و پس از مراجعه، پزشک یا متخصص قلب شما را به یک متخصص عروق معرفی می‌کند. به عنوان مثال، ممکن است شما برای درد و تورم پاهای خود به یک متخصص مراجعه کنید و بعد متوجه شوید که به ترومبوز سیاهرگ عمقی مبتلا شده‌اید.
به این نکته توجه کنید که شما باید تمام وضعیت خود را برای پزشک شرح دهید، اگر در شرایطی قرار دارید که خطر زیادی تهدیدتان می‌کند، اگر سیگار می کشید، دیابت و یا فشار خون بالا دارید، باید با یک متخصص عروق مشورت کنید و پرونده تشکیل دهید. در این شرایط اگر مشکلی برای شما پیش بیاید، پزشک‌ از تمام سوابق پزشکی شما آگاهی کامل دارد.
خوشبختانه کلینیک زاینده رود تمامی درمان های انجام شده برای بیماران مبتلا به بیماری های عروقی که توسط این کلینیک درمان شده اند، درمان های بسیار موفق و بدون بازگشت بوده و درمان کامل و دائمی را برای بیماران به ارمغان آورده است.